| BroSafarii a întrebat:

Am o problema cu o boxa portabila AKAI ABTS-11B.
Boxa pana acum a mers bine, am incercat sa o pornesc azi, a mers, am pus putina muzica prin bluetooth si dupa s-a oprit.
Am bagat-o la incarcat si cand dau sa pornesc pe butonul ON/OFF nu se mai aprindea beculetul albastru.
Am lasat-o sa sa incarce (oprita) cam 20 de minute si am pornit-o iar. Beculetul albastru a aparut, dar nu ma lasa sa ma conectez la bluetooth (nu mi-o mai gaseste). In tot acest timp beculetul se tot stingea usor usor pana cand s-a stins de tot.
Ce pot sa-i fac?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| LucasCaesar a răspuns:

Sal, fix aceeasi problema o am si eu. ai gasti o rezolvare?