| alin95alin a întrebat:

Salut am o problema cu o placa video. Este o placa saphhire radeon hd 3450 512 mb ddr2. Am fost pe site-ul oficial si nu reusesc sa instalez driverul original. Daca il instalez, nu mi-l vede si nu ruleaza filmele. Le pornesc cu vlc media player si imaginea ramane blocata, iar sonorul merge. Ce pot sa-i fac?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Instaleaza slim drivers : http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/SlimDrivers.shtml
Asa ar putea sa-ti descarce cea mai recenta veriusune a driverului placii video.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Descarca un generator de drivere

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Dezinstaleaza placa si instaleaz-o din nou