| Dennv a întrebat:

Salut, am o problema cu omegle, incerc sa intru dar : Error connecting to server. Please try again
multumesc

3 răspunsuri:
| M7Seven a răspuns:

Omegle a fost blocat pentru ip-urile din Romania de ceva timp ( proabil de la cei care intrau dezbracati pe video )Daca vrei sa intri pe omegle poti sa incerci sa folosesti un VPN.

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Incearca putin mai incolo, daca nu s-ar putea sa fie de la Adobe flash.

| SüßesHäschen a răspuns:

Poate e de vina netul sau a căzut pagina...asteapta un pic sau descărca aplicația pe telefon..ests una asemanatoare si se numeste Azar.