| mariorbt1981 a întrebat:

Salut, am o problema cu paypal-ul, am facut un transfer 8 dolari de pe tik tok si mi-au intrat 7 dolari in paypal pentru ca si-au oprit comisioanele, dar mie imi apar banii in portofelul paypal dar nu-mi da voie sa-i transfer pe card imi zice a aparat o problema, momentan nu putem finaliza aceasta tranzactie, daca poate cineva sa ma ajute va rog raman dator….

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca nu ai cont eligibil si verificat de Paypal si nu poti face nimic, pana nu legi un cont bancar de el si nu ii lasi sa-ti verifice identitate si tranzactia de verificare a contului bancar.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Ai setat un cont in care paypal să verse fondurile?