| XPlit1 a întrebat:

Salut, am o problema cu PC-ul, acum ceva timp am deschis carcasa la calculator ca sa il curat pe dinăuntru, apoi am desfăcut firele de la Hdd ca sa il iau sa il curat, dupa coolerul l-am desfăcut ca sa sterg procesorul si cateva alte fire dar apoi le-am pus inapoi corect dar am incercat sa deschid si sursa dar nu am reusit. Asa ca am pus-o inapoi, cand am pornit calculatorul pe ecran nu aparea nimic dar toate ventilatoarele funcționau, tastatura si mouseul se aprindeau, dar tot nu aparea nimic pe monitor si da, era băgat corect cablul DVI dintre monitor si calculator.Va rog ajutati-ma, Dau FUNDA.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Ceva ai montat rau. Ai pus inapoi"corect" dar nu merge... cum interpretezi asta?