| Dani_Ionuț_2001 a întrebat:

Am o problema cu pc- ul, cand il aprind intra in "power saving mode " apoi monitorul se stinge dar unitatea merge.
Problema poate fi de la pini?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ieri cand ai pus intrebarea ai spus ca se restarteaza, nu ca unitatea merge si ca se stinge monitorul.

| Mirel1337 a răspuns:

Ai setat rezolutia prea mare? Daca da s-ar putea sa fie de la cablul VGA sau DVI sau HDMI depinde ce tip de cablu folosesti, sau s-ar putea sa fie de la placa video. sper ca te-am ajutat big grin

| justusgabriel a răspuns:

Daca calculatorul porneste si nu ai imagine pe monitor, in sensul ca intra in standby monitorul imediat, ori prin verificarea placii-conectorii