| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul. Deci eram intr-un joc si ascultam si muzica in acelasi timp. La un moment dat monitorul s-a facut negru (ca si cum l-as stinge din buton) dar nu era stins (ledul era aprins) si muzica s-a intrerupt, insa auzeam doar sunetul jocului. Unitatea nu s-a intrerupt/stins dar nu mai puteam reveni la imagine. Am resetat PC-ul din buton pana la urma. Nu e prima data cand mi se intampla (odata eram pe internet si la fel mi-a facut). Prima data am reinstalat driverul placii video crezand ca el e problema.

Ce sa fie de vina? Sa fie placa video pe duca? Sau monitorul? Sau pe la procesor ceva?

1 răspuns:
| VyrusEleven a răspuns:

Nu acolo sunt de vina ramii
scoate- afara, curata-i si pune-i la loc happy ar trebui sa mearga ca uns. Anunta-ma daca ai reusit. Bafta