| Gama196532 a întrebat:

Salut, am o problemă cu pc ul. Îl aprind, porneste, totul in unitate functionează ( toate ventilatoarele merg ) dar nu mai primesc imagine pe munitor ( nu e de la cablu sau placa video). Unitatea pc ul merge dar nu primesc nimic pe munitor. Stie cineva ce problema ar avea?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

- verifică monitorul pe alt pc
- se aud ceva beep-uri la pornire?

| Gama196532 explică (pentru sierra1):

Am verifcat, si nu se aud sunete diferite, porneste si se aude de parca nu ar avea nimic

| sierra1 a răspuns (pentru Gama196532):

Depanarea asta nu merge prin mesaje - ia legătura cu un service și-l duci acolo