| Wayne_Alex_1992 a întrebat:

Salut.Am o problema cu PC-ul.In timp ce ma jucam s-a inchis din senin, ca atunci cand se opreste curentul.Am incercat sa-l redeschid si nu s-a intamplat nimic,nu se alimenta,nu se aprindea nici un bec,nu se auzea nici un sunet.
Am inlocuit cablul de alimentare cu cel de la monitor,s-a aprins o secunda becurile, a dat sa se invarta cooler-ele si s-a inchis din nou.
A doua zi am fost cu el la garantie si acolo a mers struna din prima.Am venit acasa, l-am bagat din nou in aceeasi priza cu acelasi cablu si acum merge.Ce poate avea? Sa dea sursa semne de oboseala?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

1 sursa
2 placa de baza
o spun din experienta

| Wayne_Alex_1992 explică (pentru RAY):

Si eu ma gandesc la asta.Problema este ca la garantie daca merge cand il baga aia in priza nu ii schimba nimic.nu asteapta cu orele sa se inchidalaughing

1 răspuns: