| Kampion a întrebat:

Am o problema cu placa video
Ma jucam transformice si jocul s-a blocat putin, apoi s-a inchis monitorul pentru 1 secunda, apoi cand a revenit mi-a dat eroarea asta display driver stopped responding and has recovered
Placa mea video este nVIDIA geforce 6150 le
sa ma opresc din jucat transformice sau are ceva placa video?:

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Dar cum jucati? Online sau direct de pe desktop? Cel mai bine e sa jucati in online!

| CinevaNou a răspuns:

Fa un update la driver?

| alexandru11112 a răspuns:

Frate joc tfm de 2 ani si nu mi s-a intamplat niciodata cred ca e de la placa video funda?

| Kampion explică (pentru alexandru11112):

Sa iti dau funda pentru ce? mi-ai zis 2 vorbe si vrei funda.