| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema cu routerul. Cand accesez 192.168.1.1 pun userul si parola (admin si admin) apoi cand dau pe login imi apare din nou sa introduc datele (user si parola) si tot asa. Acum un timp mergea dar nu mai merge. Am incercat sa dau reset la router si nu a mers... Vreau sa fac port forward (pentru servere de jocuri)... Va rog sa ma ajutati! happy P.S: Am router Huawei EchoLife HG520b. Multumesc!

1 răspuns:
| AnOnImUsS12 a răspuns:

Dai reset si dupa aia dai direct ok nu mai pui user si parola