| Andrei144 a întrebat:

Salut,am o problema cu routerul, download-ul e f mic(0.10) iar uploadul e normal (5mbps)cum rezolv?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Verifici viteza direct pe linie, fara router. Daca viteza este normala, atunci iti trebuie un alt router.
Daca si cu cablul direct ai problema, incerci cu un alt calculator.
Daca routerul si calculatorul se dovedesc bune, atunci problema exte de la furnizorul de internet.

Răspuns utilizator avertizat
| Valentina_Ionela_1992 a răspuns:

Suna la cei de la internet, vor veni in 3-4 zile maxim. Mi se mai intampla si mie sa nu mearga

| Andrei144 explică (pentru Valentina_Ionela_1992):

N-am fibra și nu prea are treabă deci la mine acasa