| stefan979 a întrebat:

Salut am o problema cu routerul wireless scriu un bara de la browser https://192.168.1.1 casa imi scot parola de la router si imi apare sa scriu user si parola am mai cautat si am vazut ca user si parola este admin la user si la parola la fel si scriu admin la ambele si imi da o eroare. Imi puteti spune si mie ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Se pare ca cineva ti-a schimbat numele la user, respectiv parola de login in router. Nu-ti ramane decat sa-i dai o resetare din fabrica, si sa reiei setarile initiale ale routerului.