| Gabriel_Liviu_1987 a întrebat:

Salut am o problema cu "skype-ul" problema o sa o vedeti imediat intr-o poza... https://imgur.com/a/uKRL6 daca stie cineva cum rezolv problema i-asi fii recunoscator + ca dau Funda.
Multumesc.

12 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Intampin si eu aceeasi problema. Actualizarea prin server genereaza erori, de aceea prefer sa descarc pachetul complet si sa il instalez manual.
Il gasesti mai jos, direct de la dezvoltator.
https://www.skype.com/......wnloading/

| Gabriel_Liviu_1987 explică (pentru dannyel86):

De aici il am si eu instalat.

| dannyel86 a răspuns (pentru Gabriel_Liviu_1987):

Ce marime are fisierul descarcat? Pachetul complet are peste 50 mb. Daca nu e aceeasi dimensiune, inseamna ca nu ai descarcat varianta de instalare offline.
Incearca linkul dat de mine si apoi gasim o alta solutie, daca mai e nevoie.

| Gabriel_Liviu_1987 explică (pentru dannyel86):

Pai da nu merge link-ul oferit de catre tine big grin iti astept urmatoarea solutie daca ai skype sa vorbim voice to voice este perfect...

| dannyel86 a răspuns (pentru Gabriel_Liviu_1987):

La mine de descarca. Voi incerca si eu actualizarea softului. Iti spun daca s-a generat aceeasi eroare, dar dupa ce finalizez procedura.

| dannyel86 a răspuns (pentru Gabriel_Liviu_1987):

Mi s-a actualizat cu succes. Atat pot spune.

| Gabriel_Liviu_1987 explică (pentru dannyel86):

Este okey tongue poate se rezolva de la sine rolling on the floor).

| dannyel86 a răspuns (pentru Gabriel_Liviu_1987):

Ti-as fi dat eu un pachet complet, dar serverul detecteaza sistemul de operare si descarca doar pe cel compatibil. Eu am Windows Xp. Nu stiu ce sistem ai tu.
https://www.skype.com/en/download-skype/skype-for-computer/

| Gabriel_Liviu_1987 explică (pentru dannyel86):

Eu am Windows 7 nu difera asa mult big grin

| dannyel86 a răspuns (pentru Gabriel_Liviu_1987):

Credeam ca ai Windows 10. Nu ca el sau Win8.1 ar fi problema, dar sunt mai pretentioase, in general.
Ai dreptate. Win7 si Xp sunt ca fratii. Vista e "sora" vitrega. Niciodata nu mi-a placut. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezactiveaza antivirusul ala idiot si total nefolositor.

| Gabriel_Liviu_1987 explică (pentru anonim_4396):

L-am oprit si degeaba... big grin Multumesc.