| stefan000 a întrebat:

Am o problema Cu Sonorul de la laptop... este un Asus pro59l am windows 7 si nu imi merge deloc sunetul nu am instalat niciun driver Am high audio defintion sau ceva de genu. Iar cand intru in services.msc, dau la Windows audio dau start imi apare error 1079. Imi trebuie un driver sa il instalez? sau altceva? Va rog spuneti-mi, DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Sa inteleg ca acel win 7 abia l-ai instalat. Daca e asa, instaleaza driverul, si vezi daca merge. Daca nu stii exact ce driver iti trebuie, instaleaza-ti un soft dedicat driverelor.Eu personal iti recomand Driver Genius Professional.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza si dai restart, apoi verifica volum sunet din conrol panel-hardware end sound.succes.