| VladutBosu a întrebat:

Salut, am o problema cu sticku, cand imi bag in pc nu mi-l citeste, imi apare sticku si cand vreau sa intru in el imi zice sa il formatez, ii dau sa formateze dar imi zice ca sticku nu e bagat, stie cumva cineva cum pot sa rezolv aceasta problema?

3 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Este ars. Nu vreau fundahappy

| Kijk a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar si eu am avut unul asa si l-am dus la magazinul de la care l-am luat si mi-o zis ca e ars! Funda?

| VladutBosu explică:

Am rezolvat problema cu sticku, nujt ce a avut dar l-am facut cu un program super recovery stick cred ca se numeste happysi acu merge bine