| anonim0006 a întrebat:

Am o problemă cu sunetul de la calculator! Am o problemă cu sunetul de la calculator! Mi-am instalat Windows 7 Ultimate pe 32 de biți.La început face acel beep,dar mai face un pârâit dacă aprind boxele. Driverele nu le pot instala nici automat, nici manual deoarece sunt ultimul model.Mi-am cumpărat și boxe noi, dar tot nu merge.Am încercat cu diverse programe să găsesc problema, dar ziceau că nu este nicio problemă.Am încercat foarte multe variante din calculator. Poate fi o problemă de sunet care ține de hardware? Dau fundiță pentru cel mai bun răspuns

Răspuns Câştigător
| Blonyx a răspuns:

S-ar putea sa ai o problema cu placa audio.Probabil ti s-a instalat vreun virus si trebuie sa-l elimini, daca nu, ar fi necesar sa-l duci la un specialist in calculatoare sa ti-l repare...big grin

1 răspuns:
| taken a răspuns:

Ai mai pus intrebarea si ti-am raspuns la ora 17.
Ai facut ce ti-am zis? Nu mi-ai raspuns ce placa de baza ai, ce apare la device manager, de ce nu poti instala driver-ele.Ai folosit alte boxe sau casti?