| SpikeSpigel a întrebat:

Salut, am o problema cu tableta destul de simpla. Pai, tocmai ce mi-am cumparat routerul si am sunat la aia de la net, mi-au configurat mac-ul pe cel de la router, bun. Acum am conectat tableta la wireless sa vad daca merge, sa zicem ca merge intr-un fel, daca intru pe Browser merge, daca intru pe google play zice ca nu am nici o conexiune:\, Semnalul ala de la wireless este gri nu albastru cum trebuia sa fie. Cum pot rezolva sa mearga netul pe toata tableta? Da Funditabig grin

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Incearca un restart la router si tableta

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ti ai configurat cum trebuie router ul ala?

| SpikeSpigel explică:

Multumesc pentru nimic, trebuia sa resetez tableta, poate imi dau singur funditalaughing

| DiacuPaul a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Cred ca oricine e destept ti-ar ignora raspunsu asta laughing

| SpikeSpigel explică (pentru DiacuPaul):

Sti ca te-ai facut singur prostlaughing

| DiacuPaul a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Nu neaparat prost, doar neatent, dar asa se invatawinking

| DiacuPaul a răspuns:

Dai un restart la router, poate fi de la setarile de internet ale tabletei, daca nu merge, du-te la cei de la care ai cumparat si vezi.

| SpikeSpigel explică (pentru DiacuPaul):

Nu are tabvleta nimic, am conectato la alt router si merge.