| LooKaTSkuarydzZ a întrebat:

Am o problema cu tableta mea, Serioux S710 TAB.Recent nu mi-a mers wi fi-ul la aceasta.Adica,imi arata starea acestuia dar liniile aveau culoare gri, ca si la autentificarea la router.Nu am scapat-o, acest lucru s-a intamplat dintr-o data intr-o dimineata cand m-am trezit...Culmea este ca imi merge google-ul dar Magazin Play sau alte lucruri sau aplicatii care merg doar cu internet nu merg...Ce ar putea fi?
Funda mare mare mare mareeeee!

1 răspuns:
| copilsingur a răspuns:

Salut si eu am aceeasi tableta (coincidenta) nu e deloc greu ce trebuie sa fac:
1 intri in setari
2 intr la Backup g reset
3 apesi factory data reset
ea se va reseta si tu vei pierde applicati RECOMANDARE (SCOATE CARDUL SD DIN EA PENTRU A NU PIERDE MULTE APPLIATI) fUnDa?