| Λndrei a întrebat:

Salut, am o problema cu tastatura.Cand pornesc calculatorul se aprind beculetele de la ea dar nu pot sa fac nimic pentru ca nu raspunde la comenzi, vreo idee ajutatoare? Multumesc!

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Incearca la alta tastatura daca face la fel e din calculator daca nu face la fel cumpara-ti alta

| Mariusfreek a răspuns:

Scoate mufa dela tastatura opreste calculatorul baga mufa la loc si reporneste calculatorul repornestel la mine merge

| Criss003 a răspuns:

Buna si mie mi se intampla atunci cand il scot din priza si ii dau drumul tastatura nu raspunde la nicio comanda. dar opresc calculatorul din nou si ii dau drumul si atunci merge. incearca si tu. funda?big grin