| -=AleCS=- a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul. Astazi am cumparat o cartela cu numar vodafone si am activat o optiune cu 3000 de minute/mesaje in retea, 75 minute/mesaje in alte retele sau international si 15MB trafic internet.
Doar ca din toate astea nu merge internetul. Pana acum foloseam o cartela de orange pe acelasi telefon si puteam sa intru, de pe vodafone nu pot. Am incercat prin wi-fi ma pot conecta. Care e problema? Cum pot sa o rezolv?
Si inca ceva, cum pot sa vad cate minute/mesaje mai am ramase?
Mersi

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zuzualina a răspuns:

Trebuie sa aiba un nr unde poti suna sa zici ce probleme ai

| xmakexmexhappyx a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti trimita ei un msj cu activarea cartelei si trebuie sa suni la *123# ca sa vezi cate minute/msj ai.happy Funda?big grin