| sergiumd1010 a întrebat:

Salut.Am o problemă cu telefonul. De obicei se încărca în 3/ore full, acum îmi încarcă foarte greu, în 14-15 ore îmi apare.Am incercat cu mai multe încărcătoare și tot la fel e. Mufa de la telefon joacă un pic, dau fundă, Mulțumesc

4 răspunsuri:
| Costelchiriac a răspuns:

Trebuie schimbat

| Andreeauta a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un service sa ti spuna ce se intampla. S ar putea sa fie stricata mufa de incarcare

| Rpgdei a răspuns:

1.schimba cablul, sa uzat doar
2.mufa daca iti joacă in telefon e pa telefonul
Funda?
Apropo vezi cand alegi alt cablul sa suporte fast charging

| ovidiu123432 a răspuns:

Du-l la un service, ti-am mai spus asta si ti s-a mai spus dar continui sa intrebi :/