| Vreaji a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu, de la o perioada nu mai incarca bateria repede, am incercat cu diferite cabluri de date si incarcatoare insa nu ajuta.

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

Se duce bateria. In cel mai rau caz incearca cu un incarcator mai mare, de exemplu de 2000mah, sau 2500, dar asa se duce bateria si mai repede. Orice cablu de date folosesti toate o sa il incarce la acelasi amperaj, pentru ca porturile usb au 500mah, deci nu difera.