| spinosul a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Lg Optimus One(P500).
Acum catva timp tot umblam pe el si am intrat pe un program care il aveam de mut si care nu mi-a facut probleme, un program de wallpaper-uri HD.Am gasit unul fain si am vrut sa-l setez. Dupa ce am apasat SET, imi tot zicea sa astept si am asteptat si tot asteptat pana s-a inchis ecranu.In cele din urma am iesit din program, iar telefonul mi s-a inchis si mi-a aparut sigla android, dupa care s-a deschis iar dar nu ma llasa sa introduc codul PIN, si se inchidea ecranu si trebuia sa-i scot bateria ca sa-l pot aprinde iar, si tot nu o mers.
CE-AS PUTEA FACE? VA ROG DACA STITI SPUNETI-MI CA AM MARE NEVOIE DE TELEFON! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Postoo a răspuns:

Incearca sa scapi de telefon, adica sa il vinzi. Lg-urile sunt foarte dificile si au piesele foarte scumpe. De exemplu daca ti-ai spart displayu de costa in jur de 150 lei ca sa-l repari si nu stiu daca o sa iti convina.

| spinosul explică (pentru Postoo):

Mersi de sugestie...deocamdata insa nu pot sa-mi iau altul nou.Dar oricum am rezolvat problema.Se pare ca era o ceva cu softu si intrucat era in garantie, l-am dus la service si mi l-au reparat.Dar fiindca nu e alt raspuns iti voi da funda tie pentru ca ai o sugestie buna...mersi

1 răspuns: