| PaharDeSticla a întrebat:

Salut, am o problema cu touch-ul la iphone 5c, merge perfect nu am nicio problema 2 3 minute, apoi o parte din centru ecranului nu mai functioneaza sau se apasa butoanele singure, il blochez, il deblochez si isi revine, iar si iar... Care ar putea sa fie problema?

1 răspuns:
| ionpopescu1997 a răspuns:

Nu este fixat bine sau e pe cale de duca, asa am patit si eu cu unul acu' doua saptamani si m-am dus cu el la service si mi-a zis sa il las la ei doua ore si cand m-am dus mi-a zis ca nu mai are csf....altu nou