| Ticalosul a întrebat:

Am o problema cu un card Micro sd de 4GB. Nu-l citeste telefonul, iar cand il bag in pc sa-l formatez, ii dau format si imi da eroare de la windows, "Windows is unable to format". ce pot sa fac? am incercat sa-l formatez si pe telefon, dar nu merge...va rog raspuns urgent. dau fundawinking

4 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Exista programe care au optiuni ed formatare.Incearca cu HP Format Tool sau Lexar Image Rescue 3.0.Eu asa mi-am salvat un stick de 16GB care avea aceeasi eroare la formatarea din Windows.Imi poti da un mesaj privat daca tot intampini probleme.

| skama18 a răspuns:

Aruncal...si pe viitor nu mai cumpara carduri ieftine.

| Andyy005 a răspuns:

Probabil e virusat. Incearca sa-l pui in alt pc, daca nici acolo nu merge, cumpara-ti altu` happy

| gaoaza a răspuns:

Arunca-l!