| ROBBYSHOW a întrebat:

Am o problema cu un iPhone 6 cand deschid telefonul se vede imaginea foarte foarte intunecata.Inainte mergea bine dar am avut geamul spart si am vrut sa montez un display, l-am montat si am vazut ca display-ul era stricat asa ca l-am pus tot pe cel vechi inapoi dar dupa ce l-am pus, telefonul s-a deschis dar se vedea foarte intunecat. Poate fi ceva de la display-ul meu sau de la conectori placii de baza?

Astept un raspuns urgent si dau funda mare!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai uitat sa conectezi bacground lighting tongue

| untu a răspuns:

Nu puteti sa inlocuiti displayul asa cum trebuie, dar lasati celor de la service autorizat sa-si faca treaba bine facuta!