| Bran a întrebat:

Salut, am o problema cu un Samsung galaxy s2 i9100 Nu se aprinde, Orice baterie pe care am incercat-o la el nu schiteaza nimic, in schimb daca incerc sa il bag la usb il citeste pc-ul.

baiatu care la avut inainte a zis ca i-a pocnit (s-a umflat)bateria in el idei ceva ce ar putea avea?

Am fost cu el in mai multe servisuri cineva zicea ca are consum marit la voltaj sau amperaj nu mai stiu. intrebarea mea este daca placa de baza e de vina sau display-ul.

OFER FUNDA!

3 răspunsuri:
| mobile a răspuns:

Salut,
Daca nu ai rezolvat problema iti recomand un loc unde poti intreba orice fel de problema legata de telefonie mobila si service gsm, se numeste www.gsmforum.ro.
Daca ai nevoie de piese, display i9100 intra pe magazingsm.ro, gasesti acolo la preturi foarte avantajoase ex: http://www. magazingsm.ro/piese-telefon/display-Samsung-i9100-galaxy-s2-si-touch-screen-original-cu-rama-6899
Salut

| costelus972 a răspuns:

Nunsh ce sa zic incearca sa il deschiz cu el in priza sau poate in parere de rau e ars daca ai o garantie esti salvat multa bafta
Funda?