| LordLokhraed a întrebat:

Am o problema cu un Samsung Galaxy S3. Pe wi-fi,merg bine aplicatii de genul facebook,instagram,ask. Dar mereu cand incerc sa folosesc datele mobile,nu-mi arata toate informatiile. De exemplu,pe facebook,pot da mesaje, dar nu pot sa ma uit la poze sau sa intru la vreun prieten. Ce as putea face?

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Nu cred ca este problema de la telefon, mai mult ca sigur este problema de la operator sau ti-ai consumat acei mega care ii ai in optiune si de aceia.
bafta si sper ca te-am ajutat.