| Cosmin38384 a întrebat:

Salut, am o problemă cu un smart tv cumpărat acum 2 luni. Dacă dau să îl aprind din telecomandă nu se aprinde, trebuie să îl scot din priza și să îl bag iară. Si chiar si așa, apare doar logo-ul si se blochează așa. Acum o săptămână a început, stăteam pe yt si a început să se stingă si nu mai asculta de comenzile telecomenzii. Habar nu am ce are... Ceva păreri?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Vezi daca ai vreo optiune sa ii dai factory reset. Daca si dupa apar probleme trebuie trimis in garantie.

| xerxes1 a răspuns:

Este defect.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Defect. Trebuie mers la service/garantie cu el.

| RaduRobertRO a răspuns:

Sa service cu el sau la garanție!

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Da, dacă ai garanție e perfect, îl dai la reperat.