| myhay999 a întrebat:

Am o problema cu un stik Transcend de 16gb. De curand am formatat stik-ul iar acum cand il bag nu mi-l citeste. Imi apare un fel de partitie iar cand intru in ea imi spune sa introduc stik-ul si imi iese din partitie. Ce sa fac? Oare o fi problema de la pc? Pe alt pc/laptop nu l-am incercat pana acum. Multumesc!

1 răspuns:
| JohnnyClau a răspuns:

Pai ai sters partitia, trebuie sa faci alta... Uite cum sa faci, iei frumusel un cd cu windows, dai instalare, instalezi windosul pana iti apare partea aia cu partitiile, o sa iti apara partitiile tale si sub ele o sa iti apara stick-ul, dai Delete, dupa dai Create a new partition (in dreptul stick-ului) si adaugi toata memoria pe stick (in cazul tau 16gb). Dupa ce ai facut asta, iesi afara de la instalarea windows-ului.
Bafta!