| PaulSergiu a întrebat:

Salut,am o problema cu un telefon woo quasar 6020 si as vrea sa il resoftez vreau un link de unde pot lua softul si un program care sa ma ajute (fara card sd)!

1 răspuns:
| AlinaCucu a răspuns:

Buna este usor nu iti trebuie un soft intra la setari si apasa resetare si iti va aparea resetare la wifi sau resetare generala a telefonului/tabletei si apesi resetare generala si gata setarile ar trebui sa le gasesti optiunea astea dand in jos langa informatii telefonului