| Rypzor1997 a întrebat:

Salut,am o problema cu unitatea nu mi se mai aprinde am verificat sursa la alta unitate si merge. Sa fie cablul de alimentare?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Probabil e din cauza la cablu altfel nu văd de unde problema.

| K0sti a răspuns:

Nu, placa de baza!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Problema pare sa fie la placa de baza sau placa video, incearca sa scoti bateria de la bios, memoriile si placa video timp de 20 de min. Le remontezi si incerci sa intri in bios (daca merge). Daca nu merge inseamna ca ai o problema la placa de baza, nu se alimenteaza cum trebuie. Sa nu ai condensatori cu problema, o duci in service, ii face diagnoza si iti spune ce are.

| Rypzor1997 explică:

De fapt era cablu de alimentare xD. Dar multumesc pentru raspunsuri!