| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Winamp-ul nu imi mai merge si as vrea sa il dezinstalez si dupa sa il instalez din nou.Problema este ca nu stiu cum sa il dezinstalez pentru ca acum mi-am bagat windows 7. Ceva pareri? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DoodyAlexx a răspuns:

Start->Control Panel->Uninstall a program->Winamp

| BlackFuneral a răspuns (pentru DoodyAlexx):

Si sa il instalez?

| DoodyAlexx a răspuns (pentru BlackFuneral):

Asa il dezinstalezi, pe urma il instalezi din nou si te rogi sa iti mearga

| BlackFuneral a răspuns (pentru DoodyAlexx):

Multumesc. A mers.

| DoodyAlexx a răspuns (pentru BlackFuneral):

Cu placere, ma bucur ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Instaleaza cea mai noua versiune Winamp de aici: www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=73&lid=1331

| iDroid a răspuns:

Pai intra la control panel dupa aceea la programs and features, cauti winamp-ul click dreapta pe el si uninstall... eu asa fac intotdeauna cu programe... Funda?

| iDroid a răspuns:

Start>control panel>programs and features>winamp>uninstall... Funda?/