| sergeloo a întrebat:

Salut,am o problema cu windows 10....in momentu cand dau install la un program dispare fereastra cum se instaleaza si nu am de unde sa stiu daca s-a instalat doar daca intru in control panel si imi apare acolo. Nu imi apare gen windows 7 la terminarea instalarii unei aplicatii sa dau next next....finish. asa este normal sa nu imi apara sau care este problema?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu este normal si sincer nu stiu care este problema, singura solutie ar fi sa iti reinstalezi OS-ul.