| TheMechanix a întrebat:

Am o problema cu windows 7. Cand vreau sa accesez un folder iar in acel folder se afla altul (sa zicem ca intru in My Computer si de acolo in partitia C) si il deschid pe acela, in loc sa deschida folderul nou in aceeasi fereastra mi-l deschide in alta fereastra. Cum sa fac sa deschida folderul in aceeasi fereastra?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Foloseste un file manager normal, nu porcaria aia de Windblows Exploder. Total Commander, Unreal Commander, Nexus File Manager si multe altele, ai de unde alege.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in control panel -->Appearance and Personalization--> folder options, si bifezi acolo unde scrie browser options, pe primul.big grin Enjoy!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru TheMechanix):

Lasa un msg cu id tau!