| chris7053 a întrebat:

Am o problema cu youtube. Inainte in 360p imi mergea bine fara nici o problema. Dar acum merge "incet". Sunetul merge la "viteza normala" dar clip-ul nu. Si cand pun pauza mai merge inca 2 secunde. Sper ca am fost destul de explicit. Cum pot rezolva asta?

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cred ca e din cauza netului tau. Daca nu e din cauza asta s-ar putea sa fie de la multe programe care ruleaza in acel moment.Sau poate folosesti mozilla care foloseste mai multe resurse decat chrome.

| chris7053 explică (pentru DirectDinBerceni92):

@DirectDinBerceni92 Folosesc Google Chrome si nu e din cauza netului -> Romtelecom Clicknet 16Mbps. Descarc cu 1.5 mb\s

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru chris7053):

Si mie mai imi face cateodata asa si ii dau un simplu restart la pc. Daca problema persista atuncea e de la net...Eu am RDS de 100mbs si descarc cu vreo 20 mb/s...Deci fa putin diferenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un update la Adobe Flash Player, sau schimba browserul (Firefox, Safari)