| Petrovici_Stefan_1993 a întrebat:

Salut, am o problema. de ieri dimineata nu am deloc semnal la telefon , si imi apare " Inregistrare cartela SIM nereusita " ce s-a intamplat ? daca pun alta cartela pe telefon are semnal si merge perfect. Ce trebuie sa fac acum deoarece vreau sa am tot numarul acela ( am cartela PrePay )

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

E arsa carteluta. te duci la un magazin (cosmo Vodafone Orange) de la care ai tu cartela. si ti-o schimba.
e posibil sa te coste ceva dar nu stiu sigur

| SometimesSomehow a răspuns (pentru eandopuncttk):

Right! asta e baiul. Dar nu costa nimic, am patit-o si euwinking

2 răspunsuri:
| soony a răspuns:

Poate nu merge cartela, nu e buna daca cu alta cartela merge.