| Girly97 a întrebat:

Salut, am o problema, de vreo o saptamana nu se incarca deloc postarile atunci cand accesez pagina de Facebook de pe PC. Le pot vedea totusi cand ma loghez pe aplicatia mobila Facebook precum si pe aplicatia Facebook Bussiness. Astazi problema s-a agravat, acum nu pot vedea postarile de pe profilul meu personal de Facebook pe PC dar pot pe telefon. Am incercat sa sterg memoria cache dar nu a ajutat. Ce mai pot incerca?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste alt browser

| Girly97 explică (pentru anonim_4396):

Folosesc in mod normal Chrome. Am incercat cu Microsoft Edge si tot apare problema asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Girly97):

Atunci e de la internet. Nu stiu ce este dar asa se intampla si la internet prin satelit

| Girly97 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca Internetul are vreo legatura. Folosesc aceeasi retea de Internet si pentru a folosi telefonul meu.

| dannyel86 a răspuns (pentru Girly97):

Daca ai incercat browsere diferite, se pare ca in pc-ul tau exista erori sau virusi care impiedica paginile de Facebook sa se incarce normal. Mi s-a intamplat temporar si mie si nu am scapat pana nu am reinstalat browser-ul sau, chiar mai rau, sistemul de operare.
Inainte sa iei masuri drastice, e bine sa mai faci sapaturi, ca sa intelegi sursa problemei.
Ti-as recomanda sa incerci si cu browser-ul Mozilla (din cate stiu, nu foloseste tehnologia Chromium, ca Edge si Chrome) si poate reusesti sa te conectezi la contul de Facebook.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Girly97):

Te a raportat cineva ai rabdare sa i ti deblocheze contul ai postat prea multe si acum ti l au blocat.

| Girly97 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Asta-i bună, pot posta în continuare!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Girly97):

Nu e aceeasi, calculatorul e pe lan si poate fi setat diferit fata de wlan

| Flar3 a răspuns:

Fa-ti un cont temporar. Poate asa merge. Logheaza-te cu el si vezi daca functioneaza.

| Girly97 explică (pentru Flar3):

Nu vreau sa imi schimb contul, chiar daca ar fi temporar. Il am din 2012.