| Alexyousef a întrebat:

Salut, am o problema destul de mare. Am facut un video la un joc pe mp4 si nu mi s-a inregitrat vocea, apoi am inregistrat vocea separat si mi-am luat Sony Vegas Pro 13, dar exista o problema cand bag mp4-ul in el imi arata tot videoclipul verde si auzi doar sunetele. Am convertit in AVI si nu a acceptat formatul.

2 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Am patit chestia asta, daca filmezi cu camstudio in 2016 e cel mai prost recorder din lume, daca ai filmat cu fraps/bandicam/obs joaca-te pe la setari. sau apasa set to default. poate isi revine. funda

| Alexyousef explică:

Filmam cu nVIDIA shadowplay;(