| togvlad a întrebat:

Am o problema, după ce mi s-a dezactivat contul de Instagram (pe nedrept), am făcut o cerere de reactivare și după zile, am primit răspunsul pe Yahoo ca mi-l reactivează și ca fost greseala lor. După confirmarea lor, cât ar trebui sa aștept pana mi-l reactivează?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aici nu putem sa iti raspundem, poti sa le mai dai un mail.

| togvlad explică (pentru DoarBogdan):

Ar trebuie sa le dau un reply la confirmare?

| DoarBogdan a răspuns (pentru togvlad):

Da, si poti sa specifici si "cat ar putea sa dureze procesul?"

| Celcestietot a răspuns:

Poate dura oricat considera Instagram.

| togvlad explică (pentru Celcestietot):

In mod normal știam ca trebuia sa mi-l reactive imediat după confirmare. Ar trebuie sa le dau un reply la confirmare?