| Student23123 a întrebat:

Am o problema grava, am incercat sa-mi reinstalez windows-ul si cand isi da restart la ultima parte la ultimul punct imi da BLUE SCREEN de fiecare data pe orice windows pe oricare sistem fie ca e 32 sau 64 de biti.Multumesc,funda...

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca iti da blue screen nu e de la windows.
cel putin nu pentru otoate versiunile ce instalezi.
ai adaugat ram recent, sau ai facut imbunatatiri calculatorului.
una din piese nu e compatibila cu sistemul tau

| Roxin a răspuns:

Salutare!

Iti recomand sa iti schimbi hard-ul si RAM-ul.
Blue screen e e obicei o eroare de tip hardware, deci cam astea ar putea fi cauzele.
Iti recomand sa nu mai incerci reinstalarea pana nu iti schimbi piesele. Risti sa distrugi placa de baza.

O zi buna!