| gangsteradv1000 a întrebat:

Salut, am o problema in jocuri gen fortnite, merge in 60 fps-uri, dar incepe sa se blocheze cateva secunde, iar disk-ul este utilizat 100% in acele momente. In afara de a cumpara alt hdd ce pot face? Laptop-ul este inca in garantie, daca hdd-ul este stricat pot sa-l dau la reparat?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.drivereasy.com/knowledge/100-disk-usage-windows-10-fixed/
Sau iti cumperi un ssd si optimizezi putin windows-ul, n-o sa mai fie atat de incarcat.