| Gusterel14 a întrebat:

Am o problema in legatura cu Pc-ul, sa va lamuresc. De fiecare data cand vreau sa instalez un program sau sa deschid unul( ex Dropbox), imi apare o eroare care imi zice ca acel fisier este corupt. Stiu ca am virusi, dar stiti cum pot rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| BlaDe17 a răspuns:

Cea mai buna solutie ar fi un frumos format, te scapa de toate problemele.
Si dupa un antivirus.

| Durex1954 a răspuns:

Dacă ai antivirus încearcă sal oprești restaurează Pc-ul și vezi dacă merge... sper ca ti-am fost de folos