| Laur_Andrei_2001 a întrebat:

am o problema in legatura cu telefonul meu, recent, la Samsung, s-a facut un nou update in fine, Unii dintre prietenii mei care au acelasi telefon ca si mine(Samsung J3 2016) au putut face acel update insa eu nu, maintrebuie sa astept? nu am nicun fel de idee. Multumesc!

3 răspunsuri:
| AlexPeTPU a răspuns:

Depinde si ce varianta de procesor ai. Nu te baga la Flash cu Odin cum zic altii ca il strici.

| Alles555b a răspuns:

Hei!
Si eu am un telefon de genul(J5 2016)
Si vecinului meu, care are telefonul la fel ca al meu, ii se fac actualizariile mai repede(ii apare notificarea mai repede)
Insa, mie, abia peste 1 luna sau peste cateva saptamani imi apare notificarea.

| DeeJayNo1 a răspuns (pentru Alles555b):

Stiu..si eu am patit la fel..problema este de la ce companie ai softul..eu am avut de la tim-Italia.iar cei de la Vodafone aveau cred ca cu vreo jum de an inaintea mea Android de 7big grin. daca chiar vrei poti sa il bagi tu daca te pricepi la flash