| noname0102 a întrebat:

Salut.Am o problema, incerc sa ma conectez pe contul de yahoo si cand ma loghez imi zice ca o sa primesc un msj pe numarul de telefon pe care am facut contul, problema este ca nu mai am acel numar de telefon, pot sa-mi recuperez contul altcumva? stiu intrebarile de securitate, parola, am incercat sa le dau si celor de la yahoo mail da nu reusesc.Multumesc, o zi buna.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Se poate prin mail alternativ, daca ai trecut unul pe contul inactiv.

| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Nu cred ca exista o alta solutie prin care sa iti poti recupera contul de yahoo

| noname0102 explică:

Si nu pot sa le trimit mail celor de la yahoo?