| Mariusc34 a întrebat:

Salut, am o problema la adresa de yahoo. Stiu contul si parola dar cand ma loghez imi spune sa confirm identitatea, adica imi trimit ei un cod pe numarul meu vechi de telefon care l-am pus la adresa cand am creeat contul acum 7-8 ani... dar nu mai am acel numar si fara acel cod nu pot reactiva adresa de yahoo. Ce pot face? O mai pot salva?

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Din pacate nu se poate. Am patit acelasi lucru si nici cu un mail catre asistenta lor tehnica nu am reusit, asa ca am creat o noua adresa.

| Mariusc34 explică (pentru WaterDrop):

Da asa am facut si eu mersi mult