| Thesmartlucky1 a întrebat:

Am o problema la calculator... atunci cand dau click dreapta pe desktop imi apare "Can't find requested string." de 3 ori la rand. Am cautat pe net si am gasit site-ul asta:
http://www.intel.com/support/graphics/sb/cs-021334.htm
Se intampla ceva daca dezinstalez "Intel® Graphics Media Accelerator driver"? Imi este frica sa ii dau un uninstall asa ca as dori un raspuns de la cineva care a mai trecut prin asta si/sau se pricepe cum sa o rezolve...
Multumesc!

*Dau funda daca spuneti adevarul in privinta la dezinstalare.*

Detalii placa video:
Nume: Intel(R) Q965/Q963 Express Chipset Family
Fabricant: Intel Corporation
Tipul placii: Intel(R) GMA 3000
Tip DAC: Intern(al)
Memorie: 256MB

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza win si apoi driverul de video.