| Santa_Robert_1994 a întrebat:

Am o problema la Facebook, nu mai stiu parola, dar cand acolo ca am uitat parola ma trimite aici si nu imi arata nici cu ce email e facut contul, nici cu ce nr de telefon
https://imgur.com/a/LXlA3KP

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intra in setarile browserului si cauta atent locul unde sunt stocate parolele.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar cate adrese de mail si cate numere de telefon ai de nu le poti tine minte?
In plus, daca tot le uiti asa, vezi ca orice browser te intreaba daca vrei sa-ti salveze parola. Salveaz-o si, gata!

| Wr3nch a răspuns:

Pai tu ar trebui sa ti minte pe ce mail si numar e facut contulhappy

| cfrtobias a răspuns:

Pai apasa pe nu iti poti accesa parola si introduci tu ce iti cere numar sau e-mail