| dumi99 a întrebat:

Am o problema la laptop, navighez pe internet si mi se trage pagina singura in jos, care ar fi problema?
Si in jocuri la fel face intr-un folder daca intru la fel face.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

TouchPad-ul sau mouse-ul conectat este defect, iti introduce semnale false (de "deplasare" in jos).
Problema se rezolva prin schimbare sau deconectare (fizica sau din Device Manager).

| sayWhaaat a răspuns:

E posibil sa ai vreun virus dar daca as pune la pariuri as pune ca e din cauza touchpad-ului defect. Dezactiveaza touchpad sau dezinstaleaza driverul si vezi daca mai patesti la fel.

| Osneros a răspuns:

Ce inseamna ca ti "se trage pagina in jos"?